אלמנטים טרומים ומבנים יבילים לקבלת יעוץ OUR WORKS
אלמנטים טרומים לצרכים שונים
אנו מייצרים מגוון רב של אלמנטים בהתאם לבקשת וצורכי הלקוח:
אלמנטים לשלד המבנה: קורות ועמודים בגודל סטנדרט או על פי הזמנה.
קירות שלמים בהתאם לתוכנית והזמנת הלקוח כולל חלונות ודלתות על פי דרישה.
חדרים ומבנים מוכנים המיוצרים במפעל לפי דרישת הלקוח.
אלמנטים שונים כגון: גומחות(פילרים) לחשמל ותשתיות וכו'.
כל האלמנטים מיוצרים בהתאם לתוכניות הנדסה ובהתאם לתקן הנדרש.
אלמנטים טרומיים
ממ"ד/ממ"מ
ממ"דים וממ"ים יבילים מאפשרים מענה מהיר למקומות שבהם לא נבנה חדר מוגן ומאפשרים הצבה של חדר מוגן בפרק זמן קצר מיום ההזמנה. העלות של ממ"דים וממ"ים יבילים זולה משמעותית מהקמה באתר וזאת בעקבות העלויות הזולות והחיסכון בכח אדם שיש במפעל. בנוסף כשהממ"דים וממ"ים מגיעים מוכנים זה חוסך את הלכלוך באתר ואת זמן העבודה הארוך(נדרש רק מספר שעות להצבה ע"י המנוף).ישנם גדלים שונים של חדרים ממוגנים והכל בהתאם לצרכי הלקוח ודרישות פיקוד העורף.
ממ"ד
מיגוניות
מרחבים מוגנים בגדלים שונים המוצבים במרחבים ציבוריים שמטרתם לתת מענה מידי בפני רקטות ופצמ"רים לציבור שנמצא בחוץ (תחנות אוטובוס, פארקים וכו'). אנו מיצרים מיגוניות לפי דרישת הלקוח ולפי תוכניות קיימות ומאושרות הנדסית. בעת הזמנת מיגונית מתבצע סיור מוחין ביחד עם הלקוח בכדי לתת מיגונית שתתאים למיקום ולכמות האנשים שבסביבה כך שתעמוד בכל התקנים הנדרשים.
מיגוניות
מבנים יבילים בבניה קלה
מבנה יביל מעניק פתרון זמני או קבוע למספר צרכים ומאפשר לשנע את המבנה ממקום למקום בהתאם לצורך. העלות היא זולה זמן היצור מהיר ומאפשר לתת מענה לכל צרכי הלקוח במינימום זמן.
אנו מיצרים מבנים יבילים בשיטת בנייה קלה (פנל מבודד,עץ, לוחות פלדה וכו') לדוגמא:
יחידות מגורים(דיור),מלתחות,בתי כנסת,משרדים וכדומה. בהתאם לדרישת הלקוח.
אצלנו תפגשו צוות מתכננים מנוסה שיחד איתכם יצא לשטח ולאחר מכן יתכנן תוכנית שתתאים לצורככם וילווה אתכם עד סוף הייצור ומיקום המוצר בשטח.
מבנים ניידים
צור קשר
הי, איך אפשר לעזור?