אודות


אז מי אנחנו ?

אביטל בניין והנדסה בע"מ

חברה בנייה ותכנון שקיימת מאז 1998 , באמתחתנו ניסיון של אלפי פרוייקטים מכל הסוגים ומכל הגדלים …. 

"בונים חזון בבטון"

"אביטל בניין והנדסה בע"מ"  הינה חברה רשומה ברשם הקבלנים והחברות ועוסקת בביצוע עבודות בנייה, תכנון וייצור אלמנטים טרומיים ומבנים יבילים.
אביטל בניין והנדסה כבר מעל 20 שנה בענף הבנייה פרק זמן ארוך שהקנה לנו יידע מקצועיות וניסיון רב בתחום.
הניסיון שצברנו במרוצת השנים מאפשר לנו לתת מענה מדויק לצרכים של לקוחותינו ולעמוד ביעדים ובסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לנו באביטל בניין והנדסה.

 

 עם השנים כחלק מניסיון ורצון לתת מענה כולל לכל צורכי לקוחותינו הקמנו בחברה מחלקת תכנון והנדסה שמלווה את לקוחותינו בעזרת ידע מקצוענות יצירתיות משלב התכנון על הנייר ועד סיום ביצוע הפרויקט ואף מעבר. לאביטל בניין והנדסה מפעל חדשני שפועל בהתאם לכלל התקנים המחמירים ביותר ובעזרת טכנולגיה מתקדמת מייצר מוצרים באיכות ללא פשרות ,לעסקים למוסדות ואף לחברות בענף הבנייה אנו מביאים את כל הידע שרכשנו בשטח עם השנים ומתרגמים את זה למוצר מוגמר בסטנדרט גבוה שעונה לצורכי לקוחתנו.

בחברתנו מועסקים מהנדס הנדסאים מנהל עבודה מתכננים וצוות עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון רב שמלווים אותנו שנים רבות וביחד אנו פועלים לעמוד בכל יעד שניצב בפנינו.
אנו כחברה מאמינים שהמפתח להצלחה טמון ביחס באמינות בשרות במקצוענות ללא פשרות וזאת בכדי לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחותינו.